مردی که در یک شب با 4 دختر ازدواج کرد +تصاویر -آکا

.

1395/01/08

ایرانگردی ، ایرانشناسیتوصیه های سفر
,ازدواج مردی با 4 زن, مراسم ازدواج, ازدواج عجیب,[categoriy]

مردی که در یک شب با 4 دختر ازدواج کرد +تصاویر -آکاازدواج مردی با 4 زن, مراسم ازدواج, ازدواج عجیب, قانون چند همسری, شب عروسی, عکس عروسی,

آکاایران: مردی که در یک شب با 4 دختر ازدواج کرد +تصاویر

آکاایران: مردی از اهالی افریقای جنوبی در اقدامی بی سابقه با برگزاری مراسمی همزمان با چهار دختر جوان ازدواج کرد. این مرد افریقایی به نام میلتون امِبِلی سه سال برای فراهم کردن مقدمات این ازدواج در تلاش بوده است و برای هرچه بهتر برگزار شدن آن کوشیده است. وی به مناسبت این ازدواج سی و سه راس گاو به خانواده های همسران خود هدیه کرده است. چند همسری که برای مردان در فرهنگ زولو در منطقه کوازولو ناتال افریقای جنوبی قانونی است شامل برگزاری مراسم ازدواج با لباس های سفید و از مراسم های سنتی می باشد. جاکوب زوما رئیس جمهور افریقای جنوبی نیز که از قوم زولوهاست سه همسر دارد.

به گزارش آکاایران: البته در چند همسری فقط زن نخست از لحاظ قانونی به رسمیت شناخته خواهد شد و او معمولا از زنان دیگر قدرت و اختیارات بیشتری دارد و به طور سنتی وی مسئولیت در کنار هم نگه داشتن خانواده را بر عهده دارد و سر دسته زنان دیگر است.

,ازدواج مردی با 4 زن, مراسم ازدواج, ازدواج عجیب,[categoriy] ,ازدواج مردی با 4 زن, مراسم ازدواج, ازدواج عجیب,[categoriy]

توصیه های سفر -


تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار