با کد “AGENTORIGINS” چهار لباس نظامی جدید در عنوان The Division آزاد کنید

با کد “AGENTORIGINS” چهار لباس نظامی جدید در عنوان The Division آزاد کنید

هم زمان با انتشار فیلم کوتاه بازی Tom Clancy’s The Division، یوبی سافت باز هم با بمب خبری جدیدی در ارتباط با این عنوان آمده است. این شرکت به تازگی از کد خاصی رونمایی کرده است که به وسیله آن می توانید چهار عدد لباس نظامی جدید برای شخصیت اصلی بازی آزاد کنید. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کدی که از آن صحبت می کنیم “AGENTORIGINS” نام داشته و تنها کاری که باید انجام دهید این است که به محض منتشر شدن بازی در تاریخ هشت مارس و تهیه نسخه فیزیکی یا دیجیتالی آن، این کد را در این سایت وارد کنید. البته این موضوع فقط شامل حال کاربران آمریکایی می شود و کاربران کشورهای دیگر نمی توانند این کد را فعال و پوشش های نظامی را آزاد کنند. با وجود این که یوبی سافت اعلام کرده که فعال سازی این کد فقط در زمان انتشار عنوان Tom Clancy’s The Division امکان پذیر است، اما ظاهرا به نظر می رسد بسیاری از کاربران سایت Reddit(به خصوص کاربران سایر کشورها به غیر از آمریکا) موفق به فعال سازی این کد شده اند.

شما می توانید تصویر مربوط به این پوشش(لباس) ها را در قسمت پایین مشاهده کنید:

the_division_origins_code_1

عنوان Tom Clancy’s The Division در تاریخ ۸ مارس (مصادف با سه‌ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار