هندبال ایران از صعود به نیمه نهایی جا ماند

تیم ملی هندبال کشورمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا برابر بحرین شکست خورد.

خبرگزاری تسنیم: تیم ملی هندبال کشورمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا برابر بحرین شکست خورد.

تیم ملی هندبال کشورمان در چهارمین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا و انتخابی جام جهانی 2016 فرانسه از ساعت 19:30 به وقت تهران برابر بحرین به میدان رفت و با نتیجه 27 بر 16 شکست خورد.

در نیمه نخست این دیدار مانند بازی‌ها گذشته تیم ملی تاکتیک مشخصی را در زمین نداشت و با نتیجه 13 بر 8 مغلوب شد. در ادامه و در نیمه دوم نیز تلاش شاگردان عرفان اسماعیلاجیچ به نتیجه نرسید و در پایان ایران برابر بحرین شکست خورد و از صعود به نیمه نهایی مسابقات هندبال قهرمانی آسیا باز ماند.

ملی‌پوشان کشورمان تنها باید شانس خود را برای کسب جواز حضور در مسابقات جام جهانی 2016 فرانسها امتحان کنند. ایران باید شنبه از ساعت 15:30 برابر امارات به میدان برود و برنده این دیدار می تواند به عنوان تیم سوم گروه برای کسب عنوان پنجمی و کسب جواز حضور در جام جهانی تلاش کند.

فدراسیون هندبال در تلاش بود تا پس از صدور ویزا از سوی بحرین، سجاد استکی را نیز برای این دیدار به ترکیب تیم اضافه کند، اما ویزای این بازیکن از سوی میزبان به موقع صادر نشد تا عرفان اسماعیلاجیچ در این دیدار حساس این بازیکن  را در اختیار نداشته باشد. ویزای استکی امشب صادر شد و این بازیکن در بازی برابر امارات برای ایران به میدان خواهد رفت.

تیم ملی هندبال کشورمان در حالی امشب برابر بحرین به میدان رفت که پویا نوروزی‌نژاد به‌ علت مصدومیت شدید از ناحیه دست و شکستگی از ادامه مسابقات باز ماند.

در دیگر دیدارهای گروه دوم امارات در برابر لبنان با نتیجه 27 بر 23 به برتری رسید و 5 امتیازی شد و در دیگر دیدار این گروه عربستان با نتیجه 34 بر 20 لبنان را شکست داد و امتیازات خود را به عدد 7 رساند.

در گروه اول مسابقات هندبال قهرمانی آسیا تیم‌های قطر، کره‌جنوبی، عمان، ژاپن و سوریه قرار دارند و در گروه دوم این رقابت‌ها ایران، عربستان، بحرین، لبنان، امارات و چین همگروه هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار